letni konkurs kubeczkowy

tarka i miarka, eksperyment sobotni, plastik, piknik, kubki,

Cokolwiek byśmy nie robili to napoje nam wszędzie towarzyszą. Dzień zaczynamy od filiżanki kawy lub herbaty i tą ostatnią często dzień kończymy. Ci wyjątkowo trudno nawiązujący kontakt o poranku snują się ulicami z kubkami termicznymi w dłoni. W gorące dni zwykle towarzyszy nam butelka wody mineralnej. Dlatego razem ze sklepem TarkaiMiarka.pl mamy dla Was 3 specjalne kubki do wygrania:

 1. w paski – to kubek pasujący do uchwytów samochodowych. Posiada podwójne ścianki, dzięki którym zarówno gorące, jak i zimne napoje na długo zachowują właściwą temperaturę, a kubek nie parzy w dłonie. Do tego posiada antypoślizgowy spód. Motyw pasków można zastąpić dowolną własną grafiką!
 2. ze słomką – również posiada podwójne ścianki, dzięki czemu schłodzone smoothie, woda mineralna lub lemoniada nie nagrzewa się, a dłonie nie marzną. Wewnątrz pojemnika znajduje się plastikowa rurka, którą można schować dzięki ruchomemu zamknięciu.
 3. kieliszek – gadżet, niezastąpiony podczas wypadów plenerowych. Jest wykonany jest z plastiku z podwójnymi ściankami dzięki którym trunek w kieliszku przez długi czas utrzymuje właściwą temperaturę. Praktyczna pokrywka pozwala na szczelne zamknięcie.

kubki plastikowe, piknik, naczynia,

KONKURS

 • Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod tym wpisem podać swój ulubiony piknikowy napój i w max. 3 zdaniach napisać dlaczego nim jest.
 • Komentarz konkursowy powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem lub nickiem (nie może być anonimowy), nie jest konieczne logowanie się na Blox
 • Nagrody powędrują do autorów 3 najciekawszych komentarzy, rodzaj kubka przyznawany będzie losowo.
 • odpowiedzi należy udzielać od 12 do 16 czerwca, do godz. 23:59
 • wyniki opublikowane zostaną 19 czerwca w tym poście.
 • wybrane 3 osoby w ciągu 2 dni są proszone o przesłanie na adres janiolka@gazeta.pl, danych do wysyłki nagrody. Po tym czasie nagroda przechodzi na inną wybraną osobę.
 • wysyłka nagród jest możliwa jedynie na terenie Polski
 • Polubienie fanpagu bloga Eksperyment Sobotni oraz Tarka i Miarka nie jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie, ale oczywiście będzie nam bardzo miło jeśli to zrobicie.

ZWYCIĘZCY

Proszę o przesłanie mailem adresów do wysyłki:

Martushka – lemoniada grejpfrutowa z rozmarynem

Ania D. – kawa zbożowa

GrażynaZ – koktajle owocoweZerknij tutaj rónież:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *